2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Dobrzyca
Dodane 10 kwietnia 2024

Konstruktor maszyn/ Technolog

Wynagrodzenie

5 800 - 8 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dobrzyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HANESTO TS Sp. z o.o. jest wiodącym producentem maszyn do transportu spiralnego i części do nich. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji oraz wysokiej jakości produktów sukcesywnie zdobywamy nasz rynek pragnąc zostać jego liderem. Łukasz, nasz szef czasem mówi, że nasza firma nie jest idealna. Żadna nie jest. Robimy wszystko co możemy żeby stanowiła zgrany wspierający się Zespół. Staramy się aby HANESTO było coraz lepszym miejscem pracy. Wiele już zrobiliśmy ale dużo jeszcze przed nami. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko konstruktora maszyn.

Konstruktor maszyn/Technolog w siedzibie firmy w Dobrzycy

Zadania bieżące:

•        projektowanie maszyn i części do nich (głównie do transportu spiralnego) w programie Solidworks,

•        przygotowywanie dokumentacji technicznej,

•        opracowywanie technologii wykonywania swoich projektów,

•        sporządzanie list materiałowych do prowadzonych projektów,

•        nadzór nad prowadzonymi projektami,

•        bezpośrednia komunikacja z pracownikami produkcyjnymi,

•        kontrola jakości prowadzonych projektów,

•        przygotowywanie instrukcji obsługi dla projektowanych maszyn,

Oferujemy:

•        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

•        praca na pełen etat (wolne weekendy),

•        wolne „długie weekendy”,

•        możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

•        telefon służbowy,

•        profesjonalną i mocną stację roboczą z dwoma monitorami,

•        ubezpieczenie grupowe,

•        premie uznaniowe i okolicznościowe,

•        posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne),

•        masz dobrą znajomość zasad projektowania maszyn,

•        znasz oprogramowanie Solidworks lub inne oprogramowania do modelowania 3d,

•        znasz procesy obróbki stali i ich zastosowania,

•        posiadasz prawo jazdy kategorii B,

•        masz bardzo dobrą organizację pracy własnej i zaangażowanie w pracę,

•        masz doświadczenie na podobnym stanowisku. (Dla osób bez doświadczenia istnieje możliwość przyuczenia.)

•        znasz i rozumiesz wyzwania budowania firmy w szybko rosnącym biznesie.

•        potrafisz samodzielnie podejmować decyzje,

•        mile widziana znajomość języka angielskiego,

Zgłoszenia

CV prosimy wysyłać mailowo lub złożyć w siedzibie firmy: ul. Nowa 24a 63-330 Dobrzyca.

Lokalizacja

Dobrzyca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dobrzyca
ID: 889969482