2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kusowo
Dodane 08 maja 2024

Koordynator projektu

Wynagrodzenie

8 500 - 8 501 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kusowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OBOWIĄZKI:

  • sporządzanie dokumentacji technicznej;

  • przekazywanie technologowi danych potrzebnych do stworzenia kalkulacji wyrobu;

  • wdrażanie produktu przewidzianego projektem oraz pełnienie nadzoru nad ich wykonaniem;

  • analizowanie i optymalizowanie konstrukcyjnie produktów ze współpracą z wydziałem produkcji i technologiem.

 WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie techniczne;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel);

  • znajomość oprogramowania AutoCAD;

  • samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na pełny etat;

  • umowę o pracę;

  • pracę w godzinach 7-15 poniedziałek-piątek;

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”

Lokalizacja

Kusowo,

Pomorskie

Pomorskie, Kusowo
ID: 844777873