2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik produkcji lodów - Niemcy

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Hesja, środkowe Niemcy

Obowiązki:

  • Pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych

  •  Transport składników

Wymagania:

  •  Gotowość do podjęcia pracy od zaraz (praca 1-zmianowa od poniedziałku do piątku)

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Nie wymagamy samochodu do wyjazdu

  • Nie wymagamy j. niemieckiego

Gwarantujemy:

  • Stawkę godzinową w wysokości 13,50 € brutto /godzinę

  •  Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

  • Wdrożenie w obowiązki

  •  Min. 40 godzin pracy w tygodniu

    opłacane składki ZUS

  •  Wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo do 10-go dnia każdego miesiąca

    (w EURO lub w PLN)

  •  Komfortowe zakwaterowanie w wysokości 130 EURO/m-c (kwota stała) –

    standard niemiecki, pokój 1- osobowy

  • Płatny urlop wypoczynkowy oraz gwarantowany ekwiwalent za Święta Bożego

    Narodzenia

  • Stała opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz kontakt z nim przez 7 dni w

    tygodniu

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 777524640