2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Jelenia Góra
  7. Obsługa hotelowa - Cieplice Śląskie-Zdrój
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik zmiany recepcji i rezerwacji - Szklarska Poręba

Lokalizacja

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i obiekt dla osób 12+ Platinum Adults. Resort dysponuje prawie 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

W związku z prężnym rozwojem i rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Kierownika zmiany recepcji i rezerwacji

Miejsce pracy: Szklarska Poręba.

Oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania.

Zakres obowiązków

  • Budowanie pozytywnego wizerunku hotelu,

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości, a także prawidłowego przebiegu ich pobytu zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • Profesjonalna obsługa spraw związanych rezerwacją pobytu - przedstawianie najkorzystniejszych ofert w oparciu o zdefiniowane potrzeby,

  • Organizowanie oraz koordynowanie pracy zespołu podczas prowadzonej zmiany,

  • Zapewnienie terminowego przepływu informacji i prawidłowej komunikacji międzydziałowej,

  • Odpowiedzialność za dział podczas nieobecności Front Office Managera,

  • Profesjonalna obsługa spraw związanych z pobytem Gości, szybkie reagowanie na ich potrzeby,

  • Udzielanie informacji o ofercie hotelu i dostępnych usługach,

  • Rozliczanie pobytów oraz sporządzanie dokumentów sprzedaży i raportów,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami hotelu.

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Pasja do hotelarstwa oraz praca zgodnie z ideą gościnności i otwartości,

  • Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,

  • Doskonała organizacja pracy własnej i prowadzonego zespołu,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność szybkiego reagowania i znajdywania rozwiązań w stresujących warunkach,

  • Umiejętność planowania, analitycznego myślenia,

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel),

  • Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie resortu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

  • Program Poleceń Pracowniczych,

  • Program MultiLife,

  • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu.

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Posiłki pracownicze,

  • Paczki świąteczne,

  • Parking dla pracowników

Dołącz do naszego #platynowego zespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest Silver Mountain Resort Sp. z o.o Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
ID: 867526163