2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Zakopane
Dodane 30 maja 2024

Kierownik zmiany gastronomii (K/M) w Radisson Blu

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem poszukuje kierownika zmiany (K/M) w obszarze gastronomii.

Potrafisz się odnaleźć w dynamice organizacji gastronomii dla gości hotelu?

Zaserwujesz gościom niezapomniane chwile?

Jeśli odpowiedź brzmi: Tak - to szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie miesięczne + napiwki

  • Ciepły posiłek i napoje codziennie

  • Szkolenie i pełne wdrożenie

  • Możliwości rozwoju zawodowego w tym kursy języka angielskiego

  • Bezpieczne warunki pracy w nowym obiekcie

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość korzystania z karty Multisport

Zadania:

  • Przygotowanie spotkań, bankietów, śniadań i kolacji w hotelu

  • Dbanie o należytą prezentację menu

  • Bieżąca organizacja dnia w obszarze gastronomii

  • Dbanie o to, by goście cieszyli się przez cały czas najwyższej jakości obsługą

Oczekujemy :

  • Chęci pracy w zespole

  • Pozytywnego nastawienia, bardzo dobrej organizacji pracy i chęć zapewnienia gościnności

  • Wysoki poziom komunikatywności i dbałości o szczegóły

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Jeśli sądzisz, że to praca dla Ciebie, dodaj szczyptę pozytywnego nastawienia i skontaktuj się z nami! Wszystkie informacje udzielamy telefonicznie.

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia na podobnym stanowisku.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Polonia Tatry Sp. z o. o. ul. Bagno 2 /184, 00-112 Warszawa.

Ponadto, informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, a przesłanie aplikacji jest zgodą na przetwarzanie przez Polonia Tatry Sp. z o. o Pani / Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowiska.

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 689458076