2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mińsk Mazowiecki
Dodane 02 maja 2024

Kierownik Salonu HOMLA Mińsk Mazowiecki

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Przekrocz z nami granice wyobraźni i dołącz do świata Homla!

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: KIEROWNIK SALONU - HOME DECOR

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków:

  • będziesz odpowiadać za kompleksowe zarządzanie salonem sprzedaży Homla oraz za jego wygląd - zgodnie ze standardami firmy

  • na co dzień będziesz wspierać i doradzać naszym klientom podczas zakupów

  • zajmiesz się realizacją wyznaczonych celów sprzedażowych

  • zadbasz o swój zespół i zarządzanie nim w efektywny sposób

Nasze wymagania:

  • min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku kierownika sklepu lub zastępcy kierownika sklepu w branży home decor lub fashion

  • praktyczna umiejętność zarządzania zespołem

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów i wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • wychodzenie z inicjatywą i samodzielność w działaniu

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę

  • miesięczne wynagrodzenie podstawowe + konkurencyjny system premiowy

  • stały rabat na zakupy naszych produktów

  • niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się strukturze

  • wsparcie przełożonego i kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 915768026