2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Radom
Dodane 23 maja 2024

Kierownik Zakładu: Radom

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw. Do spółki Górażdże Beton poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik Zakładu

Miejsce pracy: Radom

Obowiązki:

  • Zapewnienie produkcji betonu w kontekście planów oraz potrzeb sprzedażowych

  • Zapewnienie wysokiej jakości i efektywności ekonomicznej produkcji betonu

  • Monitorowanie sytuacji na rynku oraz pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert i wycen

  • Doradztwo techniczne w zakresie efektywnego wykorzystania produktów i usług

Oczekujemy:

  • znajomości podstawowych informacji z zakresu technologii betonu oraz obowiązujących norm

  • zorientowania w sytuacji na rynku w branży budowlanej,

  • prawa jazdy kat. B i praktycznej umiejętności jazdy samochodem

  • min 3-letniego doświadczenia w branży budowlanej

  • znajomości aktualnych trendów kształtujących nowoczesny biznes i zachowania klientów

  • komunikatywności

  • zorientowanie na cel oraz wysoko rozwinięte kompetencje  interpersonalne

Oferujemy:

  • współpracę z firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;

  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy;

  • samodzielność w organizacji pracy własnej i zespołu.

  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 917185482