2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podkarpackie
  6. Utrzymanie ruchu - Jasło
Magdalena Pieczonka
Dodane 23 maja 2024

Kierownik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Jasło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Dla naszego klienta zajmującego się przetwórstwem żywności poszukujemy pracownika na stanowisko: kierownika utrzymania ruchu.

Posiadasz wiedzę oraz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu?

Miejsce wykonywania pracy: Jasło

oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • Pracę w organizacji o wieloletniej tradycji przemysłowej
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowoczesnych narzędzi i metod zarządzaniazapewniających wysoką efektywność i sprawność organizacyjną
  • Pracę w świetnie zarządzanej organizacji, w dobrze współpracujących zespołach nastawionych na rozwój wiedzy i kompetencji w środowisku międzynarodowym
  • Stabilną perspektywę biznesową, nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna

zadania

  • Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń do produkcji przemysłowej
  • Zarządzanie zespołem i zapewnienie niezbędnej dostępności serwisu
  • Zarządzanie budżetem dla Utrzymania Ruchu
  • Przewidywanie problemów z zakresu utrzymania ruchu i eliminowanie zagrożeń dla ciągłości produkcji
  • Realizacja inwestycji w maszyny, urządzenia i infrastrukturę
  • Gwarancja bezpieczeństwa funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Odpowiedzialność za terminową realizację przydzielonych zadań dla funkcjiUtrzymania Ruchu
  • Propagowanie kultury ciągłego doskonalenia i wypracowywanie pomysłów

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie poparte bogatym doświadczeniem
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika lub Mistrza / Starszego samodzielnego Specjalisty w Działach Utrzymania Ruchu
  • Zainteresowanie nowoczesnymi trendami w zarządzaniu funkcją Utrzymania Ruchu, poszukiwanie najskuteczniejszych metod prewencji oraz sprawności maszyn i urządzeń do produkcji przemysłowej
  • Wysoki priorytet osobisty na współpracę w zespole i wsparcie techników ispecjalistów oraz zaangażowanie ludzi w realizację strategii
  • Znajomość systemów CMMS (Computerized Maintenance Management System)
  • Doświadczenie w Kazein i Procesach Ciągłego Doskonalenia
  • Doświadczenie w obsłudze komputera (MS Office, mile widziana znajomość programów wsparcia inżynierskiego np. CAD, itp.)
  • Znajomość i zorientowanie na aspekt kosztowy utrzymania ruchu
  • Mile widziana znajomość języka obcego angielskiego i /lub niemieckiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jasło,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasło
ID: 915759888