2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Prądnik Biały
Robert
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik Służby Pięter - Housekeeping Manager

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kogo szukamy?

KIEROWNIK SŁUŻBY PIĘTER / HOUSEKEEPING MANAGER

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • odpowiedzialność za czystość w pokojach, a także w częściach wspólnych hotelu (sale konferencyjne, strefa wellness, korytarze i patio, a także pomieszczenia magazynowe)

  • organizacja czasu pracy całego działu oraz nadzór nad pracą pokojowych

  • ewidencja wyposażenia pokoi, uzupełnianie braków, zgłaszanie usterek, itp.

  • nadzór nad stanem magazynowym materiałów hotelowych (zapas środków czystości, bielizny pościelowej, informacji dla Gości)

  • ścisła współpraca z działem technicznym oraz z recepcją, a także z dyrektorem hotelu

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • obowiązkowość i bardzo dobra organizacji pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • pozytywna energia i chęć do pracy w dziale służby pięter

  • znajomość zasad BHP

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • miłe środowisko pracy w zespole doświadczonych hotelarzy

  • pracę w dużej grupie hotelowej o ugruntowanej pozycji

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach hotelu, a także w obiektach z całej sieci

  • regularne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • atrakcyjne zniżki pracownicze w obiektach i restauracjach naszej sieci hotelowej

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 739836414