2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Podlaskie
  6. Zarządzanie sklepem - Łapy
Dodane 20 maja 2024

Kierownik sklepu owoce-warzywa w Łapach

Wynagrodzenie

5 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łapy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

Firma Kartex jest jednym z głównych dystrybutorów owoców i warzyw w Polsce północno-wschodniej. Od ponad 30 lat dostarczamy świeże warzywa i owoce na terenie województwa podlaskiego.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kierownika/Kierowniczki sklepu w Łapach.

Zadania na stanowisku Kierownika / Kierowniczki Sklepu:

  • odpowiedzialność za realizację wskaźników biznesowych,

  • zarządzanie stanem towaru w sklepie,

  • nadzór nad jakością i świeżością produktów,

  • zarządzanie podległym zespołem,

  • obsługa klientów, praca również przy stanowisku kasowym,

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • otwartość na pracę z ludźmi,

  • skuteczna organizacja pracy swojej i zespołu,

  • doświadczenie w zarządzaniu sklepem,

  • nastawienie proaktywne oraz orientacja na osiąganie wyznaczonych celów,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w soboty.

Oferujemy

  • stabilne miejsce pracy

  • umowę na okres próbny.

  • atrakcyjny system motywacyjny wynagradzania.

  • dużą samodzielność w działaniu.

  • życzliwą atmosferę pracy.

Jeżeli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj!

adres: Łapy, ul. Sikorskiego

tel. 60*******79

poczta: j.markowska(a)kartex24.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Złożenie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny itp.) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie zawartych w nich danych osobowych przez Kartex Wiszowaty i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Białymstoku, ul. Przędzalniana 62, 15-688 Białystok do celów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Łapy,

Podlaskie

Podlaskie, Łapy
ID: 919463351