2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Lubuskie
  6. Zarządzanie sklepem - Gorzów Wielkopolski
Dodane 12 maja 2024

Kierownik Salonu - Nova Park Gorzów Wielkopolski

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Kierownik Salonu Odzieżowego

MIEJSCE PRACY: Gorzów Wielkopolski - Nova Park

OBOWIĄZKI:

·        zarządzanie punktem handlowym i zespołem sprzedażowym

·        realizacja celów sprzedażowych

·        profesjonalna obsługa klienta

·        wyznaczanie najwyższych standardów i dbanie o wizerunek sklepu

·        obsługa kasy fiskalnej i dbanie o zatowarowanie

WYMAGANIA:

·        komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (kierownik, z-ca kierownika)

·        doświadczenie w obsłudze klienta i zarządzaniu zespołem

·        ponadprzeciętne umiejętności sprzedażowe i organizacyjne

·        motywacja i zaangażowanie w pracę

OFERTA:

·        atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę

·        wysokie premie uzależnione od wyników

·        miła atmosferę

·        stałą pracę w miejscu o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 885537781