2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Sieradz
Dodane 20 maja 2024

KIEROWNIK Robót Sanitarnych

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy Kierownika Robót Sanitarnych z uprawnieniami.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac wykonywanych na budowach w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC i gazowych

  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych przez podwykonawców

  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań

  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych

  • Weryfikacja projektów

  • Wykonywanie przedmiarów i obmiarów

  • Współpraca z kierownikiem robót / menadżerem projektu

  • Koordynacja dostaw na budowę oraz kontrola materiałów

  • Dbałość o BHP na budowie

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót sanitarnych lub na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Sumienność

  • Uczciwość

  • Zaangażowanie

  • Możliwość zatrudnienia studenta ostatniego roku

Oferujemy:

  • Stałą pracę przy realizacji ciekawych inwestycji w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Uczestnictwo szkoleniach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę

  • Możliwość współpracy B2B

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

    CV prosimy składać  za pośrednictwem OLX lub drogą mailową na adres: rekrutacja(małpa)defero.net.pl . W tytule maila proszę podać na jakie stanowisko wysyłana jest aplikacja.

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 919506301