2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierownik Robót / Inżynier Budowy

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Renomowana firma Tynkarska działająca na rynku od ponad 15 lat zatrudni osobę na stanowisko: Inżynier Budowy – Majster – Technik Budowy – Kierownik Robót.

Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES ZADAŃ:

- Koordynacja prac,

- Obmiarowanie wykonanych prac stanowiące podstawę do rozliczenia robót z Generalnym Wykonawcą/ Inwestorem,

- Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości. Nadzór nad wykonywaniem prac zgodnie z projektem oraz Polską Normą,

- Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z Prawem Budowlanym,

- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy.

- Ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach,

- Raportowanie postępów prac,

- Zarządzanie zespołem podległych pracowników.

WYMAGANIA:

- Wykształcenie techniczne budowlane – technik lub inżynier,

- Praktyczna znajomość MS Office, MS Projekt

- Prawo jazdy kat. B,

- Znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP,

- Chęć do nauki i dyspozycyjność,

- Zaangażowanie i chęć rozwoju,

- Odpowiedzialność i wysoki poziom kultury osobistej,

-Znajomość AutoCAD - Warunek konieczny

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Stabilne zatrudnienie,

- Praca we Wrocławiu,

- Możliwość poszerzenia doświadczenia oraz podnoszenie zawodowego i osobistego rozwoju,

- Niezbędne narzędzia do pracy,

- Pracę w rodzinnej, przyjaznej atmosferze.

ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 654402314