2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Dąbie
Dodane 06 maja 2024

Kierownik robót branży budowlanej/ sanitarnej/ elektrycznej

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Firma: PHU HADM PLUS Hanna Gramatowska

Stanowisko: Kierownik Robót branży budowlanej/ sanitarnej/ elektrycznej

Lokalizacja: Szczecin

O firmie:

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe HADM Plus to firma specjalizująca się w remontach, przebudowach i modernizacjach obiektów kubaturowych. Naszą działalność koncentrujemy na inwestycjach publicznych, z silnym naciskiem na roboty budowlane związane z obiektami biurowymi i oświatowymi. Projekty realizujemy kompleksowo jako Generalny Wykonawca.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją prac budowlanych,

  • koordynacja prac zespołu oraz podwykonawców,

  • zapewnienie przestrzegania norm bezpieczeństwa i jakości,

  • zarządzanie harmonogramem i budżetem projektu,

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej/ Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych/ Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • komunikatywność i umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 916392605