2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Wałbrzych
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierownik Regionalny - Wałbrzych, dolnośląskie

Wynagrodzenie

1 - 2 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Zachodniopomorska SKOK poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Regionalny

Miejsce pracy: Wałbrzych, województwo dolnośląskie

Główne zadania:

  • inicjowanie, monitoring i wsparcie działań pro sprzedażowych,

  •  współpraca z pracownikami oddziałów w zakresie udzielania pożyczek,

  • monitoring postępów w realizacji celów sprzedażowych

  • motywowanie i podnoszenie kwalifikacji pracowników oddziałów w zakresie obsługi klienta i sprzedaży,

·        analiza otoczenia rynkowego, potrzeb i oczekiwań Klientów, optymalizacja procesu sprzedaży

  • przygotowywanie sprawozdań z podejmowanych działań

Oczekiwania :

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • co najmniej  5-letnie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych

  • wysokie umiejętności interpersonalne, dyspozycyjność i kreatywność

  • zdecydowanie i nastawienie na osiąganie ustalonych celów,

  • samodzielność i skuteczne zarządzanie czasem w pracy

  • prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu),

Oferujemy:

·        interesującą pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),

·        zatrudnienie na pełny etat w firmie o 30 letniej tradycji i stabilnej pozycji rynkowej,

·        wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii sprzedażowej

·        szkolenia i atrakcyjne wyjazdy integracyjne

Oferty w formie pisemnej (CV) prosimy kierować drogą mailową. Oferty pracy prosimy zaopatrzyć w zapis wyrażający wyraźną dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zachodniopomorską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową w procesie rekrutacji:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo Kredytową moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że Administrator danych udostępnił mi wszelkie informacje na temat przetwarzania moich

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 911036401