2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Ciechanów
Dodane 07 maja 2024

Kierownik Regionalny Sprzedaży - Doradca Hodowlany

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów Spółki (usług inseminacyjno-zootechnicznych, sprzedaż nasienia rozpłodników)

  • pozyskiwanie i obsługa klientów kluczowych oraz utrzymywanie długoterminowej współpracy

  • negocjowanie warunków współpracy z klientami kluczowymi

  • nadzór nad pracą inseminatorów, przygotowanie i weryfikacja kadry inseminatorów

  • wdrażanie projektów marketingowych

  • rozpowszechnianie materiałów reklamowych, udział w wystawach.

Nasze wymagania;

  • systematyczność i skrupulatność,

  • dyspozycyjność,

  • dobra organizacja i samodzielność w pracy,

  • wykształcenie zootechniczne mile widziane,

  • umiejętność nawiązywania pozytywnej relacji,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • gwarancję stabilnego zatrudnienia

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • samochód służbowy

  • niezbędne szkolenia i narzędzia do pracy

  • atrakcyjny system premiowy

Więcej informacji pod numerem telefonu 51*******60

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV drogą mailową na adres:

malgorzata.gawrysiak(małpka)mchirz.pl w terminie do 15.06.2024r.

Informacja oraz klauzula informacyjna RODO dla kandydata do pracy: patrz www.mchirz.pl/rodo

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt sp. z o.o. w Łowiczu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przez mnie stanowisko, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r., p. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną RODO dla kandydata do pracy zamieszczoną na stronie www.mchirz.pl/rodo."

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 916716192