2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Łuków
Vivenge Sp. z O.O.
Dodane Dzisiaj o 10:02

Kierownik Projektu z j.angielskim lub j.niemieckim

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VIVENGE to renomowany polski producent wyposażenia meblowego i identyfikacji wizualnej sieci sklepów. Firma świadczy usługi w takich krajach jak: Polska, Słowacja, Czechy, Niemcy, Węgry, Francja i Skandynawia. VIVENGE to uznana i ceniona firma z 26 letnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji mebli i oznakowania reklamowego klientów sieciowych z branży paliwowej, bankowej, spożywczej, odzieżowej.

Firma posiada 15 000 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej i zatrudnia ponad 200 pracowników.

DO PRACY W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM W: 21-400 GRĘZÓWKA, UL.PRZEMYSŁOWA 7

Aktualnie zatrudnimy na stanowisko: Kierownik Projektu

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i zarządzanie projektami

  • Tworzenie kalendarza zamówień

  • Kontrola stanów magazynowych i planowanie zapotrzebowania

  • Analiza zamówień i zleceń produkcyjnych

  • Zamówienia produktów gotowych

  • Przygotowywanie list załadunkowych

Oczekiwania:

  • Biegła komunikacja w j.angielskim lub j.niemieckim

  • Umiejętności planowania i organizacyjnych

  • Umiejętności logicznego myślenia

  • Obsługa programu AutoCad będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w uznanej i znanej na rynku europejskim firmie produkcyjnej

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie, w oparciu o umowę o pracę

  • Dobre stawki płatnicze adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów

  • Zespołowa atmosfera wśród kolegów z wieloletnim doświadczeniem w branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem serwisu olx.pl, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48*******42

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 825889643