2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kościan
Dodane 14 maja 2024

Kierownik projektu

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektem inwestycyjnym, nadzór nad budżetem i harmonogramem. Raportowanie efektów;

  • Koordynacja pracy podwykonawców oraz komórek firmy, odpowiedzialnych  za poszczególne obszary projektu;

  • Reprezentowanie firmy przed Inwestorem;

  • Współudział w procesie wyboru i negocjacji warunków dostaw i usług.

Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:

  • Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenia wyższego – technicznego;

  • Mile widziane: znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, kwalifikacje w zakresie zwinnego zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z dużym potencjałem rozwoju;

  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry;

  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego;

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt (B2B);

  • Motywacyjny system wynagradzania.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 916668252