2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Pułtusk
Mardom
Dodane 21 maja 2024

Kierownik projektów

Lokalizacja

Pułtusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

- tworzenie planu oraz harmonogramu projektu, monitorowanie, raportowanie kluczowych parametrów i postępu prac w projekcie,

- koordynacja i organizacja prac w zespole, przypisywanie zadań oraz wyznaczanie kierunku działania,

- zapewnienie terminowości, jakości wykonania projektów,

- nadzór nad harmonogramami oraz budżetami projektów,

- utrzymywanie dobrych relacji z Klientami, aktywna współpraca z Klientem biznesowym,

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji projektów,

- wsparcie działu handlowego w procesie analizy potrzeb Klienta i zakresu wdrożenia,

Oferujemy:

- możliwość realizacji własnych pomysłów,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- szkolenia,

- pracę przy projektach wykorzystujących najnowocześniejszą technologię,

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie w prowadzeniu projektów i wdrożeń,

- umiejętność rozwiązywania problemów,

- profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość,

- łatwość nawiązywania kontaktów,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 916640352