2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Katowice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Diagnostyka SA
Dodane 11 czerwca 2024

Kierownik Pracowni Mikrobiologii

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego​

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja i optymalizacja pracy w Pracowni w celu zapewnienia gotowości do wykonywania badań oraz zapewnienie zgodności z NORMĄ ISO 17025 i 15189​
  • Wykonywanie i nadzorowanie badań, laboratoryjna interpretacja wyników badań oraz ich autoryzacja
  • Obsługa analizatorów będących na wyposażeniu Pracowni
  • Biegła obsługa informatycznego systemu laboratoryjnego
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu analitycznego w Pracowni
  • Ocena oraz nadzór nad procesem kontroli jakości wewnątrz i zewnątrz laboratoryjnej
  • Nadzór nad jakością materiału biologicznego dostarczanego do Pracowni i zgłaszanie problemów z kontrahentami zgodnie z przyjętą procedurą
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji pracy Pracowni

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Tytułu Diagnosty Laboratoryjnego oraz tytułu specjalisty w zakresie Mikrobiologii medycznej
  • Umiejętności zarządzania personelem
  • Doskonałej organizacji pracy i chęci ciągłego rozwoju zawodowego
  • Komunikatywności i umiejętności współdziałania
  • Mile widziane doświadczenie jako Kierownik Laboratorium lub Zastępca Kierownika

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w nowoczesnym laboratorium przy ul. Paderewskiego 32c od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–14:35
  • Pakiet socjalny m.in: karta Multisport lub Medicover Sport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
ID: 919871148