2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Fabryczna
Dodane 14 maja 2024

Kierownik Obsługi Obiektów - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierownicza

ABC-SERVICE działa od 1991 roku. Od tego czasu cały czas dynamicznie się rozwijamy. Jesteśmy firmą handlowo-usługową. Oferujemy firmom i instytucjom usługi w czterech wyspecjalizowanych obszarach: utrzymania czystości, ochrony osób i mienia, pielęgnacji terenów zieleni oraz sprzedaży środków czystości.

KIEROWNIK OBSŁUGI OBIEKTÓW

miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy podległego zespołu (pracowników porządkowych sprzątających klatki schodowe w budynkach mieszkalnych),

  • nadzór i kontrola wykonywanych usług,

  • kontakty z kontrahentami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości wykonywanych usług.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego,

  • prawa jazdy kat. B,

  • dyspozycyjności,

  • zorientowania na cel i jakość wykonywanych zadań,

  • znajomości pakietu Ms Office (Word, Excel),

  • doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia,

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych przez formularz portalu olx.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916656367