2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Łuszczów Drugi
Dodane 07 maja 2024

Kierownik Montażu

Lokalizacja

Łuszczów Drugi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Praca w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Montażowym MONTECH Sp. z o.o., firma specjalizująca się w robotach budowlanych, budowlano-montażowych oraz wykonawstwie konstrukcji i produkcji urządzeń.

Zakres obowiązków:

• kierowanie pracami montażowymi nowych maszyn i urządzeń linii produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną i wytycznymi konstruktorów,

• planowanie, zarządzanie i kontrola w zakresie poprawnego wykonywania zadań montażowych,

• organizacja pracy na budowie, kierowanie zespołem montażystów,

• uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta,

• koordynacja działań oraz ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

• prace ślusarskie / mechaniczne związane z w/w montażem,

• współpraca ze służbami inwestora,

• serwisowanie maszyn (identyfikacja i wymiana wadliwych podzespołów, regulacja, konserwacja),

• prace związane z montażem i relokacją maszyn (demontaż, markowanie, zabezpieczenie do transportu, montaż),

• inne - charakterystyczne dla stanowiska.

Wymagania:

• doświadczenie w zarządzaniu pracami montażowymi na obiektach przemysłowych, w zarządzaniu pracownikami,

• wykształcenie wyższe,

• znajomość podstawowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,

• zdolności manualne,

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

• znajomość norm i wymagań branżowych,

• gotowość do wyjazdów służbowych na instalację urządzeń,

• prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Łuszczów Drugi,

Lubelskie

Lubelskie, Łuszczów Drugi
ID: 916710445