2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Kujawsko-pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Włocławek
Dodane 07 maja 2024

Kierownik Laboratorium

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Naszym Klientem jest Indorama Ventures Poland- firma zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych. Jako jedyna firma we Włocławku uzyskała tytuł „Great Place To Work” - Najlepsze Miejsce Pracy. Certyfikat został przyznany w czerwcu 2022 roku.

Zadania:

·       Zapewnienie właściwego funkcjonowania laboratorium kontroli jakości,

·       Organizacja pracy podległego zespołu,

·       Nadzór nad procesem laboratoryjnym i zapewnienie jakości realizowanych analiz,

·       Nadzór nad legalizacją urządzeń kontrolno-pomiarowych,

·       Utrzymywanie stanów magazynowych laboratorium,

·       Udział w audytach Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Wymagania:

·       Wykształcenie wyższe chemiczne,

·       Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w laboratorium w tym co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

·       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

·       Znajomość wymagań norm zintegrowanego systemu zarządzania,

·       Otwartość, pozytywne nastawienie oraz rzetelność i dokładność.

Oferujemy:

·       Stabilną pracę w dużej organizacji,

·       Narzędzia pracy,

·       Prywatną opieka medyczną,

·       Kartę Sportową,

·       Nagrodę roczną i jubileuszową,

·       Świadczenia z ZFŚS,

·       Szkolenia.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 907982217