2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Opolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Brzeg
Dodane 10 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Poszukujemy:

Sprzedawca

Zakres obowiązków:

• kontakt z klientem

• przygotowywanie ofert

• pozyskiwanie nowych klientów

• poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży wybranych produktów

• współpraca z partnerami handlowymi

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych

• dyspozycyjność i uczciwość

• prawo jazdy kat. B

Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne.

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym.

Więcej informacji telefonicznie tylko od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 16.00

Prosimy o umieszczenie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 492815184