2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Podkarpackie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Jasło
Dodane 02 maja 2024

Kierownik działu handlowego

Lokalizacja

Jasło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Kierownik działu sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym,

  • skuteczna realizacja celów biznesowych,

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta B2B,

  • planowanie i organizowanie pracy podległego zespołu

  • praca z zespołem i na rzecz zespołu,

  • wspieranie i motywowanie pracowników,

  • monitorowanie efektywności prowadzonych działań sprzedażowych i wyników indywidualnych pracowników,

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji z obecnymi.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem sprzedażowym,

  • umiejętność tworzenia angażującej atmosfery pracy,

  • komunikatywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • chęć rozwoju oraz podnoszenia kompetencji osobistych i swoich pracowników,

  • nastawienie na aktywną współpracę i wsparcie zespołu,

  • entuzjazm, praca z pasją i przedsiębiorczość w działaniu,

  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,

  • znajomość branży (mile widziana ale niekonieczna).

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjny system premiowy oparty o wyniki sprzedażowe,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wsparcie zespołu,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szkolenia wstępne i rozwojowe.

Lokalizacja

Jasło,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasło
ID: 828884205