2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Białołęka
Dodane 09 maja 2024

Kierownik budowy (specjalizacja drogowa)

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierownicza

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się naprawą i utrzymaniem nawierzchni betonowych i asfaltowych szukamy osoby na stanowisko:

Kierownik budowy

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

·         kierowanie oraz nadzór nad robotami drogowymi

·         bieżąca współpraca z Kierownikiem Projektu

·         kontrola i sprawdzenie, że plany budowlane spełniają wytyczne i specyfikacje przepisów budowlanych i innych wymaganych

·         przegląd i zatwierdzanie prac geodezyjno-budowlanych

·         ustalanie, monitorowanie, utrzymywanie i aktualizowanie harmonogramów prac budowlanych

·         dbanie o terminowe i jakościowe wykonywanie prac w oparciu o projekt, specyfikację oraz harmonogram robót

·         zapewnienie ciągłości realizacji wyznaczonych zadań zgodnie z harmonogramem projektu

·         ocena, dobór i rekomendowanie odpowiednich materiałów i narzędzi

·         organizacja pracy grup roboczych

·         koordynacja oraz rozliczanie robót Podwykonawców

·         kontakt z kontrahentami w celu koordynacji zamówień i zleceń

·         bieżąca kontrola kosztów, raportowanie poniesionych kosztów

·         przygotowanie dokumentacji odbiorowej

·         dbanie o bezpieczeństwo na budowie

·         przygotowanie ofert do przetargu.

Wymagania:

·         minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·         wykształcenie wyższe techniczne (m.in. ogólnobudowlane, drogowe, mostowe)

·         uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej oraz wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego. W przypadku, gdy dana osoba posiada uprawnienia budowlane wydane na podstawie innej podstawy prawnej niż aktualnie obowiązując

·         a, wymagamy, aby osoba taka posiadała uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń co najmniej w specjalności obejmującej drogi.

·         umiejętność kierowania podległym zespołem, delegowanie zadań kadrze technicznej niższej

·         znajomość Ms Office, w tym przede wszystkim MS Excel, MS Project na poziomie średniozaawansowanym

·         znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym

·         samodzielność i terminowość w realizacji zadań

·         gotowość do wyjazdów służbowych

·         prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         rozwój kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

·         miłą atmosferę w pracy opartą na partnerstwie i budowaniu pozytywnych relacji ze współpracownikami

·         auto służbowe, telefon, komputer

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.

Nr Cert. AP nr 6231

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 917182351