2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Skierniewice
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik Bazy Transportowej ds. Przewozów Osobowych

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Skierniewicach Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK BAZY TRANSPORTOWEJ DS. PRZEWOZÓW OSOBOWYCH

 miejsce pracy: SKIERNIEWICE

 ZADANIA:

  • Nadzór nad ruchem autobusów komunikacji autobusowej

  • Współpraca z pracownikami zaplecza technicznego

  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy dyspozytorów i kierowców

  • Rekrutacja oraz zarządzanie zespołem

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji przewozowej

 OCZEKUJEMY:

  • Dobrej znajomości obsługi komputera

  • Dobrej organizacji i dyscypliny pracy

  • Sumienności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Zdolności kreowania zmian, ulepszeń oraz dążenia do rozwoju

 OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bogaty pakiet socjalny

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość zagadnień dotyczących komunikacji miejskiej

  • Znajomość topografii oraz układu komunikacyjnego na terenie województwa Łódzkiego

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU: 601 698 635

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 914147765