2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Kluczbork
Dodane 14 maja 2024

Kierowcy C+E cysterna neutrall/ADR / Tygodniówki

Wynagrodzenie

10 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kluczbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

Poszukuję kierowcy kat C+E - kraj - międzynarodówka.

Twój zakres obowiązków:

* Prowadzenie pojazdu ciężarowego z naczepą cysterną oleje neutralne ale również chemia, paliwa, mile widziane ADRy, na trasach krajowych oraz międzynarodowych

* Załadunek oraz rozładunek zleconych towarów.

* Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu oraz osprzętu, dzienna obsługa pojazdu,

* Utrzymanie zestawu w czystości

* Zgłaszanie usterek technicznych pojazdu,

* Prowadzenie dokumentacji związanej z przewozem towarów.

Wymagania:

* Prawo jazdy C+E,

* Zaświadczenie ADR pełne z cysternami (możliwość zorganizowania kursu)

* Zaświadczenie TDT (nalewaki), (możliwość zorganizowania kursu)

* Świadectwo kwalifikacji zawodowej,

* Karta kierowcy.

Mile widziane:

* Doświadczenie w pracy kierowcy zawodowego przy transporcie międzynarodowym,

* Mile widziane Doświadczenie w pracy kierowcy zawodowego w transporcie cysternami,

* Mile widziane Doświadczenie w pracy kierowcy zawodowego w dystrybucji paliw,

* Wysoka punktualność oraz kultura osobista.

* Dyspozycyjność

To oferujemy:

* Wynagrodzenie w pełni opodatkowane i oskładkowane (ZUS od całości); system premiowy,

* Przypisany zestaw do kierowcy, często powtarzalne trasy

* Terminowe rozliczenia, profesjonalne i elastyczne planowanie,.

* Przyjemna atmosfera w pracy.

* Telefon służbowy.

Zapraszam

Paweł Stasiak

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 843432891