2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowcę kat. B na trasy międzynarodowe

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zatrudnię kierowcę kat B na trasy międzynarodowe w systemie 3/1 lub 4/1 na umowę o pracę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kierowanie busem do 3, 5 DMC na trasach międzynarodowych, 15 tyś km

WYMAGANIA:

- Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym

- Rzetelność, uczciwość, terminowość

- Mile widziana znajomość dokumentów CMR

OFERUJEMY:

-Wyjazdy w systemie 3/1, 4/1

- Wynagrodzenie od 270 zł/dzień i w górę

-Umowa o prace

-Opiekę spedytora 24/h

Oczekujemy osób rzetelnych, odpowiedzialnych, realizujących otrzymane zlecenia w terminach.

Mile widziany komunikatywny język angielski lub niemiecki oraz uprawnienia ADR podstawowy.

Kontakt: pon - pt (8:00 - 17:00)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 790141683