2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Zielona Góra
Dodane Dzisiaj o 15:56

Ponadgabaryty / Kierowca C+E - Transport nienormatywny

Wynagrodzenie

14 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Firma CARDAN Logistics poszukuje chętnej osoby do pracy na stanowisku:

Kierowca w transporcie międzynarodowym (kat C+E) - w transporcie nienormatywnym

Obszar: Unia Europejska (ES, PT, FR, DE, BE, NL, DK, CZ, SK, GR, HU, AT, LUX)

Dajemy możliwość podjęcia pracy na warunkach ze stałym wynagrodzeniem.

Gdy już spróbujesz jazdy na otwartej naczepie w ponadgabarytach, to nie będziesz chciał wracać na plandekę.

System:

Nasi Kierowcy zarabiają stałe wynagrodzenie w kwocie 10 000,00 PLN netto na rękę, co miesiąc. Nasi Kierowcy wiedzą, że w tej kwocie są już wliczone dwa weekendy w trasie, ale wiedzą też, że nawet jeśli ich nie będzie to również otrzymają stałe wynagrodzenie w kwocie 10 000,00 PLN na rękę. NIE JEST normą, że nasi Kierowcy muszą być na weekend w trasie, ale są na weekend w trasie jeśli transport który realizują tego wymaga. Nasi kierowcy wiedzą wcześniej jaki mają plan transportu co i gdzie ładują, tym samym wiedzą wcześniej czy będą na weekend w trasie i przygotują się do niego, czy znów spędzą go w domu. Nasi Kierowcy wiedzą, że nie są celowo planowani aby spędzać weekend poza domem. Nasi Kierowcy wiedzą, że tutaj weekend w domu czasami zaczyna się w czwartek i czasami kończy się we wtorek, ale wiedzą też, że jeśli jest praca i zadanie to trzeba je zrealizować. Nasi Kierowcy wiedzą, że w ich firmie pracuje się zupełnie inaczej, gdyż realizują transporty ponadgabarytowe.

Oferujemy:

- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Stałe i terminowo wypłacane wynagrodzenie - na konto bankowe;

- MERCEDES ACTROS MP5 ( Giga Space, Salonka) + tellemega z rozciągiem do 21m

Wymagania:

- Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 - minimum 5 lat;

- Aktualne badania lekarskie i psychologiczne;

- Niekaralność - warunek konieczny;

Obowiązki:

- Realizacja przewozów zgodnie z dyspozycją;

- Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego;

- Przestrzeganie czasu pracy kierowcy;

- Dbanie o powierzone mienie;

ZATRUDNIAMY TYLKO OBYWATELI POLSKI - W WIEKU MIĘDZY 28 - 55 LAT

Jeżeli jesteś zainteresowany i potrzebujesz więcej informacji;

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 692 493 858

Zainteresowani ??? - ZAPRASZAMY - Decyzja należy do Ciebie...

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 729016790