2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Targówek
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca w cateringu, umowa, zlecenie, 06:30 - 13:00

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Catering dla szkół, przedszkoli, żłobków poszukuje na stanowisko:

Kierowca kategoria B

Miejsce pracy: ul. Liwska 17 Warszawa

Opis stanowiska;

  • dostarczanie jedzenia do naszych placówek

  • załadunek i rozładunek samochodu

  • dbanie o auto firmowe

  • praca poniedziałek piątek od 06:30 do 13:00

Oczekiwania;

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • punktualność

  • ważne orzeczenie lekarza medycyny pracy do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • mile widziane doświadczenie jako kierowca w cateringu

Oferujemy;

  • stabilną pracę w firmie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem

  • dowolne warunki zatrudnienia; umowa o pracę 3/4 etatu, umowa zlecenie od 22zł netto

  • premie uznaniowe

  • auto firmowe typu Opel Combo, Opel Vivaro do rozwożenia jedzenia

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

PAMIĘTAJ o dopisaniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 848498434