2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Niepołomice
Dodane 11 czerwca 2024

Kierowca samochodu powyżej 3,5 t

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorów

Opis

SZUKASZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA?

oferujemy pracę na zlecenie jako:

Miejsce pracy: Niepołomice, ul. Wodna 4

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 04:00 - 14:00

Twoje zadania:

  • prowadzenie pojazdu o masie pow. 3,5 tony,
  • załadunek i rozładunek przesyłek pocztowych (praca zawiązana z dźwiganiem),
  • doręczanie i odbiór korespondencji w firmach i instytucjach,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanych zadań,
  • dbanie o bezpieczeństwo przesyłek,
  • obsługa tachografu, Systemu Monitorowania Pojazdów, aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz terminala płatniczego,
  • prowadzenie dokumentacji pojazdu i dbanie o jego stan techniczny.

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz prawo jazdy kategorii C+E oraz posiadasz praktykę w kierowaniu pojazdem (bezkolizyjna jazda),
  • masz kartę kierowcy i ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś osobą uczciwą, odpowiedzialną i dokładną w wykonywaniu obowiązków,
  • jesteś osobą samodzielną, aktywną, dokładną i sumienną,
  • potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne.

U nas zyskasz:

  • stawkę 30 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Niepołomice
ID: 919787777