2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Ciechanów
Dodane 22 maja 2024

Kierowca Samochodu Ciężarowego - trasy krajowe i międzynarodowe – UE

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - TRASY KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE – UE

Baza Ujazdówek koło Ciechanowa

ZADANIA:

  • przewóz mięsa drobiowego samochodem ciężarowym powyżej 3,5 tony (z naczepą chłodnią)

  • wyjazdy głównie w trasy krajowe, ale też międzynarodowe

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E oraz stosowne uprawnienia kierowców

  • wymagane doświadczenie w prowadzeniu zestawu ciągnik siodłowy + naczepa min. 1 rok

  • gotowość do pracy zmianowej na trasach krajowych i międzynarodowych

  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wszelkie środki i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

  • nowy sprzęt

Oferty prosimy kierować na adres:

CEDROB S.A.

Rekrutacja

06 - 400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

adres email: rekrutacja(a)cedrob.com.pl

tel. 881 052 007 lub 79*******62

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 719913839