2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Poraj
Arkadiusz
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca samochodu ciężarowego CE kraj - bez weekendów

Wynagrodzenie

9 750 - 11 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poraj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

OMEGA Transport – to prężnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim z sektora TSL. Mamy ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia i zatrudniamy ponad 250 osób. W związku z rozwojem i realizowaną rozbudową rynku klientów prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego CE kraj

Opis stanowiska:

  • transport towarów i realizacja zleceń transportowych na terenie kraju

  • system pracy do ustalenia, tygodniowe wyjazdy, ze zjazdem na weekend

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania:

  •      prawo jazdy kategorii C+E

  •      aktualna karta kierowcy

  •      aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy

  •   ADR – mile widziany

  •      aktualne psychologiczne badania lekarskie

  •      doświadczenie w transporcie krajowym

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • premia rekrutacyjna za polecenie

  •   nowoczesną flotę VOLVO, SCANIA, DAF

  • stałe samochody na stan

  •   wsparcie telematyczne

  • ubezpieczenie grupowe

  • telefon służbowy

  • odzież firmowa

  • kompleksowe szkolenie

  • parking na samochody osobowe dla pracowników

  • parkingi z zapleczem socjalnym

Aplikuj do nasz już dziś poprzez wysłanie CV .

Do złożonych dokumentów prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę OMEGA Transport Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Lokalizacja

Poraj,

Śląskie

Śląskie, Poraj
ID: 655620896