2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Rybnik
Dodane 16 maja 2024

KIEROWCA - pomocnik, kat. B lub B +E, Ornontowice

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Zatrudnimy osobę na stanowiska:

Kierowca - pomocnik od 20 zł do 25 zł netto/h wymóg prawo jazdy kat. B lub mile widziane B+E

Obowiązki:

  • dostarczenie materiałów budowlanych na budowy,

  • załadunek np. rusztowań, elementów stropowych itd.

  • sporadycznie drobne prace budowlane,

Doświadczenie w prowadzeniu samochodów gabarytowych typu Opel Movano

Obecnie poszukujemy osoby z okolic Ornontowic, Gliwic

Zapraszamy do kontaktu 50*****27

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 708572006