2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Nowa Wieś Wrocławska
Dodane 23 maja 2024

Kierowca Międzynarodowy C+E !

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Firma Creative Cargo działająca w obszarze transportu międzynarodowego, logistyki i magazynowania zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym.

 Więcej o firmie na: WWW.CREATIVECARGO.PL

Opis stanowiska:

·         Kierowca Międzynarodowy C+E

·         Praca na ciągnikach siodłowych z naczepą typu firanka

·         Kierunki DE/NL/ BE/ ES / PT/ IT

·         Załadunki 80 % tyłem, powtarzalność tras

·         Pracę w dopasowanym do potrzeb systemie

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław, woj. dolnośląskie.

Wymagania:

• Kategoria prawa jazdy C+E

• Karta kierowcy

• Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu DMC 40t

• Znajomość przepisów (czas pracy i jazdy)

• Dyspozycyjności, punktualność, poszanowanie powierzonego sprzętu

Oferujemy:

·         Pracę w stabilnej firmie

·         Baza z zapleczem sanitarnym

·         Umowę o pracę

·         Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

·         Premia świąteczna

·         Samochód przypisany do kierowcy

·         Wynagrodzenie wypłacane w pełni na konto

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX lub ewentualny kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska
ID: 756504957