2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Stanowice
Damian
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca / Magazynier Stanowice/Oława

Wynagrodzenie

5 400 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stanowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Inne

Opis

Firma Paker jest producentem opakowań z tektur falistych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: DOSTAWCA / MAGAZYNIER.

Miejsce pracy: Stanowice k. Oławy

Posiadasz doświadczenie jako Dostawca / Magazynier? Świetnie trafiłeś! Dołącz do nas. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia - u nas je zdobędziesz!!!

Twoje zadania:

·       Rozładunek i załadunek towaru wózkiem widłowym,

·       Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,

·       Realizacja transportu zgodnie z otrzymanym planem trasy,

·       Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,

·       Kontrola towaru na magazynie

·       Dostawy towaru w wyznaczone miejsca na magazynie,

·       Kompletowanie towaru do transportu

·       Przestrzeganie przepisów oraz zasad Bezpieczeństwa i Higieny pracy,

·       Dbanie o dobre imię firmy,

·       Pomoc przy rozładunkach u odbiorców

·       Uśmiech i profesjonalna obsługa naszych Klientów.

Od Ciebie oczekujemy:

·       Gotowość do pracy w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

·       Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,

·       Dobra kondycja fizyczna,

·       Wykonywanie usług zgodnie z wyznaczonym standardem.

·       Wymagane czynne prawo jazdy kat. B

·       Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

W zamian oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

·       Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy oparty na wynikach,

·       Przyjazna atmosfera,

. Udział w dodatkowym ubezpieczeniu zdrowotnym

Lokalizacja

Stanowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Stanowice
ID: 709321026