2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podlaskie
  5. Kierowca - Suwałki
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierowca - magazynier (praca w godz. 3.00 – 11.00) w Suwałkach

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

W związku z rozwojem firma Kartex Wiszowaty i Wspólnicy sp.j. wiodący dystrybutor owoców i warzyw w regionie Polski północno-wschodniej zatrudni do swojego oddziału w Suwałkach, osobę na stanowisku

Kierowca - magazynier (praca w godzinach 3.00 – 11.00)

(wynagrodzenie  4.500,00 – 5.500,00 brutto)

·        Suwałki

·        Umowa o pracę

·        Kierowca

·        Praca od zaraz

·        Pełny etat

Zakres obowiązków

·        Kompletowanie zamówień,

·        Dostarczanie towaru do klienta,

·        Nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych.

Wymagania

·        Doświadczenie w pracy kierowcy,

·        Prawo jazdy kat C będzie dodatkowym atutem

·        Doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych.

Oferujemy

·        Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        Praca w godzinach 3.00 – 11.00,

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Ubezpieczenie grupowe.

CV oraz list motywacyjny prosimy wysłać za pośrednictwem formularza kontaktowego serwisu olx.

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 911000628