2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Inowrocław
Scholz Polska Sp. z o.o.
Dodane 24 maja 2024

Kierowca-Magazynier

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Scholz Polska Sp. z o.o . firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Kierowca -Magazynier

Kierowca-Magazynie

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie towaru od klientów w obrębie około 150 km od Inowrocławia,

  • Załadunek i rozładunek samochodu,

  • Dbanie o stan techniczny i wizualny pojazdu,

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji,

  • Wstępna klasyfikacja towaru,

  • Wykonywanie drobnych napraw mechanicznych i prac konserwacyjnych samochodu,

  • Prace porządkowe i inwentaryzacyjne na magazynie,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • Dyscyplina, zaangażowanie, orientacja na cele,

  • Praktyczna wiedza z zakresu zwyczajów i technik magazynowania,

  • Wzorowa organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej.

Miejsce:

·         88-100 Inowrocław, ul. Składowa 7.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 917373403