2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Koniecwałd
Lemm
Dodane 21 maja 2024

Kierowca kat. CE - Niemiecka Umowa o Prace

Wynagrodzenie

14 100 - 14 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koniecwałd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kierowca kat. CE

Miejsce pracy: Niemcy - 59602 Rüthen

Zadania:

Transport dalekobieżny na terenie Niemiec

Samochód ciężarowy z naczepą lub Solo ciężarówka

Dbałość o przestrzeganie przepisów w ruchu drogowym

Przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy

Wymagania:

Czynne prawo jazdy kat. CE / KOD 95

Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Aktualne świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy

Znajomość przepisów o transporcie drogowym, a także czasie pracy kierowców

Ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego

Pracowitość, uczciwość i odpowiedzialność w pracy

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę

Brutto EUR 2.800,00

Plus Diety Netto EUR 28,00 za dzień pracy

Start od zaraz

System według indywidualnego uzgodnienia

Oferta dotyczy pracy stałej

Wolny pokój z prysznicem itp. na weekend

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV ze zdjeciem.

Lokalizacja

Koniecwałd,

Pomorskie

Pomorskie, Koniecwałd
ID: 916712571