2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Kielce
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca kat.B z komunikatywnym niemieckim, 1600€ -1800€, Emden

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Grupa Gi jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, posiadającą ponad 500 oddziałów w 40 krajach.

Szukamy Pracowników rozładunku aut z promu na parking z parkingu na prom

Warunek konieczny komunikatywny niemiecki

Szkolenia w jezyku niemieckim

Miejsce pracy Emden 26 721

Start luty 2024

Twój profil

Prawo jazdy kat. B minumum rok

Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Gotowość do pracy na zewnątrz ( port Emden )

Umiejętność prowadzenia aut osobowych

Prawo jazdy kat.B minimum rok

Oferujemy

Niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony

Stawka 15,50 euro brutto/ h

Zarobki 1600€miesiecznie przy 1 klasie podatkowej

Darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Możliwość zaliczek po tygodniu pracy

Praca dwuzmianowa , 6.00-14.00 , 14.00 -22.00

Parking

Twoja zadania

Rozwożenie aut z promu na parking lub z parkingu na prom ( auta luksusowe na rynek UE oraz rynek brytyjski )

Zabezpieczenie bezpiecznego transportu aut (laszowanie)

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 839751681