2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Ruchocice
Dodane 23 kwietnia 2024

KIEROWCA -kat.B wyroby piekarsko-cukiernicze

Lokalizacja

Ruchocice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Piekarnia - Cukiernia MA-TRANS Stachecki Sp.k. siedziba Ruchocice, poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko Kierowca.

Zadania:

  • za i wyładunek towaru,

  • transport wyrobów piekarsko - cukierniczych,

  • dbałość o czystość pojazdu.

Do wykonywania pracy niezbędne jest doświadczenia w kierowaniu pojazdem, czynne prawo jazdy kat. B, umiejętności komunikacyjne, mile widziana książeczka sanitarno - epidemiologiczna.

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania CV przez portal OLX lub do kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 - 16:00 61 44 43 460 (numer wewnętrzny do kadr 28), wybrane osoby umówimy na spotkanie. ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Lokalizacja

Ruchocice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ruchocice
ID: 913934431