2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Kłodzko
rekruter
Dodane 17 maja 2024

Kierowca kat B w przewozie osób na trasach międzynarodowych

Lokalizacja

Kłodzko

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

Dołącz do GTV BUS i Kieruj Swoją Karierą!

GTV BUS – lider w międzynarodowym transporcie osób od 30 lat – poszukuje kierowców z kategorią B. Jeśli chcesz być częścią naszej dynamicznej drużyny, zapraszamy do aplikowania!

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 750 zł za kurs, zarobki nawet do 9000 tys. zł netto w miesiącu

  • Elastyczne warunki współpracy: kontrakt B2B z jasnymi zasadami.

  • Wsparcie i rozwój: płatne szkolenia wstępne, opieka mentora, nowoczesna flota pojazdów.

  • Dodatkowe benefity: odzież firmowa, karta paliwowa, karta telefoniczna z Internetem.

Twoje zadania:

  • Bezpieczny przewóz pasażerów na trasach Polska – Niemcy, Holandia, Belgia.

  • Obsługa przesyłek kurierskich zgodnie ze standardami.

  • Pomoc pasażerom i dbałość o powierzone mienie.

Wymagamy:

  • Doświadczenie w przewozie osób lub towarów.

  • Aktualne badania medycyny pracy i psychotesty.

  • Gotowości do pracy nocnej i pod presją czasu.

Wyróżnij się, jeśli:

  • Posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów i odpowiedzialność.

  • Masz dobrą orientację w terenie i znasz topografię obsługiwanych krajów.

Nasze wartości:

  • Bezpieczeństwo, Empatia, Skuteczność, Jakość, Innowacja, Ekologia.

Jeśli podzielasz nasze wartości, dołącz do nas i rozpocznij zawodową podróż życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 910594286