2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Sosnowiec
Rekrutacja
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca kat. B — Sosnowiec (IGLOTEX)

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierowca kat. B

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania na stanowisku:

  • załadowanie, dostawa i rozładowanie towaru zgodnie z harmonogramem (trasy jednodniowe),

  • prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji.

Zapraszamy, jeśli:

  • masz prawo jazdy kat. B i/lub C (kod 95),

  • posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub jesteś otwarty/a do jej wyrobienia,

  • dodatkowo docenimy doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG.

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • codzienne powroty do domu,

  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),

  • nowoczesną flotę samochodową,

  • wsparcie w procesie adaptacji,

  • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika,

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,

  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

nformacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 831463340