2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Pabianice
Dodane 08 maja 2024

Kierowca kat. B - praca wakacyjna - Budmax

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pabianice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Szukasz pracy na lato? Dołącz do naszego zespołu i zostań kierowcą w BUDMAX!

Oferujemy:

·       Pracę w czasie wakacji (maj/czerwiec - wrzesień)

·       Możliwość zdobycia doświadczenia w branży logistycznej

·       Konkurencyjne wynagrodzenie

·       Umowa zlecenie

·       Praca od poniedziałku do piątku, 6-8 godzin pracy dziennie

Twoje obowiązki:

·       Dostarczanie zamówień do  Klientów

·       Załadunek i rozładunek zamówionego towaru

Wymagania:

·       Prawo jazdy kategorii B

·       Gotowość do pracy w okresie wakacyjnym

·       Motywacja i chęć do pracy

·       Ogłoszenie dedykowane studentom!

Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz aktualne uprawnienia na wózki widłowe.

Jeśli jesteś studentem i szukasz pracy na lato, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zainteresowany?

Nie zwlekaj! Czekamy na Twoją aplikację!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli RODO

Nie umieszczenie w dokumencie CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych przez kandydata będzie traktowana jako brak zgody na wzięcie udziału w rekrutacji

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 916870138