2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Grudziądz
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca kat B. / międzynarodówka

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Zatrudnię kierowcę kat B. w transporcie międzynarodowym (DE, NL, BE, DK, CH, IT, CZ, SK, SLO, HU) prawo jazdy kat. B

Baza 83-130 Pelplin

Opis stanowiska:

- Prowadzenie samochodu marki Renault Master. (kurnik)

- System pracy minimum 3 tygodnie jazdy na tydzień wolnego lub 4/1, 5/1

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo (system dniówkowy, zależny od rodzaju zatrudnienia).

- Formy zatrudnienia:

-Umowa zlecenie

-Umowa o pracę

-Własna działalność gospodarcza

W przypadku braku działalności pomagamy załatwić wszystkie niezbędne formalności

- Stabilne miejsce zatrudnienia.

Zapewniamy:

  • Nowoczesną flotę.

  • Pojazdy zadbane technicznie - posiadamy własny serwis oraz myjnię

  • Niezbędne wyposażenie kierowcy

  • Wsparcie spedytorów.

  • Pracę w miłej atmosferze.

Oczekujemy:

- Prawa jazdy kat. B

- Chęci do pracy (szukamy osób nastawionych na długą współpracę)

- Kultury osobistej, uczciwości i zaangażowania w pracę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego I 508 I 905 I 101 I lub za pomocą olx. CV prosimy przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie.

Odpowiemy na każdą wiadomość

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 854448015