2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca kat. B - Linia nocna

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

FIRMA TRANSPORTOWA Z BAZĄ WE WROCŁAWIU poszukuje KIEROWCY kat. B:

Opis stanowiska:

  • transport na trasie: Wrocław - Piotrków Tryb. - Wrocław,

  • załadowanie oraz rozładowanie paczek (wraz z pomocą magazynierów) - waga max. 30 kg, głównie do 5 kg.

Oczekiwania:

  • sumienność,

  • prawo jazdy kat. B, Bus - blaszka,

  • umiejętność prowadzenia Busa-blaszki,

  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,

  • punktualność, zaangażowanie,

  • bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność,

  • dyspozycyjność - praca w godz. nocnych,

  • zaświadczenie o niekaralności,

  • praca długoterminowa.

Oferujemy:

  • w zależności od umowy - wynagrodzenie od 5500 zł / mies.,

  • możliwość podjęcia pracy dodatkowej, natomiast obecnie poszukujemy pracowników na stałe,

  • umowa o pracę lub umowa zlecenie,

  • praca w godz.: poniedziałek - czwartek: załadunek 20.4 - rozładunek 6:30,

    piątek: załadunek o 20:40, rozładunek w sobotę o 7:00,

  • premie uznaniowe zależne od zaangażowania,

  • możliwość rozwoju,

  • kartę Multisport lub LuxMed,

  • flotę nowoczesnych aut wraz z klimatyzacją

  • stabilne zatrudnienie.

Baza: Wrocław przy AOW.

Kontakt: tel. 79*******79 lub poprzez portal OLX.

ROZMOWY UMAWIAMY W PRZYSZŁYM TYGODNIU PO ZEBRANIU CV. NIE UDOSTĘPNIAMY AUTA POD DOM. BAZA OSIEDLE ŻERNIKI, TAM ROZPOCZYNAMY I KOŃCZYMY PRACĘ.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 905529327