2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Rzeszów
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca KAT.B Europa

Wynagrodzenie

6 300 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Poszukiwany kierowca w transporcie międzynarodowym kat. B (Woj. Podkarpackie) okolice Rzeszów/Sędziszów Małopolski

Firma ACS-TRANS NIP: 8181722697

Obszar działania: Unia Europejska oraz UK i CH.

Oferujemy:

-Dniówka 300 zł netto B2B ( opłacamy koszty prowadzenia działalności).

-Auto spanie za fotelami (lodówka, telewizor, przetwornica)

-Wszystkie potrzebne narzędzia do wykonywania pracy(telefon, nawigacja)

-Karty paliwowe (DKV UTA E100) ,

-Możliwe auto pod dom

Obowiązki:

-Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem.

- Zabezpieczenie towaru.

- Wypełnianie dokumentów transportowych CMR.

- Dbanie o powierzone mienie.

Wymagania:

-Paszport

-Uprawnienia do kierowania pojazdami kat. B

-Znajomość Języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 858848165