2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Wola
Dodane 02 maja 2024

Kierowca-catering

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem firma Fudeko S.A. poszukuje kandydata na stanowisko kierowcy Jako centrum usług wspieramy naszych klientów w kluczowych dla nich obszarach, takich jak sprzątanie, utrzymanie czystości czy żywienie zbiorowe w różnego rodzaju obiektach. Realizowane kontrakty pozyskane są w ramach przetargów publicznych oraz bezpośrednio na rynku komercyjnym.

Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek termoportów /pomoc w pakowaniu/

  • Rozładunek termoportów

  • Dowóz posiłków  do wyznaczonego miejsca

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy

  • Książeczka  sanepidu

  • Doświadczenie  w cateringu  - mile widziane

  • Sprawność fizyczna

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • wsparcie i zaufanie

  • szkolenie i czas na wdrożenie

  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego

Szukamy osób ambitnych, samodzielnych i posiadających odpowiednie umiejętności. Dołącz do naszego zespołu i przyczyń się do budowania nowej jakości w obsłudze klienta oraz dalszego rozwoju naszej firmy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 915802992