2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Niedrzwica Duża
Dodane 06 maja 2024

Kierowca C+E wywrotka

Lokalizacja

Niedrzwica Duża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

KIEROWCA C+E WYWROTKA

ALFA- BET Sp. z o.o. z siedzibą w Niedrzwicy Dużej ul. Spółdzielcza 2 poszukuje osób na stanowisko: KIEROWCA C+E WYWROTKA

Oferujemy:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • umowa o pracę na pełny etat

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków:

  • dostarczanie materiałów na węzły oraz klientów

  • prowadzenie samochodu ciężarowego kat. C+E,

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E

  • ważne dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu,

  • karta kierowcy,

  • punktualność,

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. Maciej Miśkiewicz 667 250 080

O firmie:

Firma Alfa-Bet obsługuje place budowy położone do 50 kilometrów od Lublina i Niedrzwicy Dużej, gdzie mieszczą się nasze 3 wytwórnie. Produkujemy beton towarowy wszystkich klas. Jako producent betonu zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich nawet najbardziej wymagających inwestycji. Posiadamy liczną flotę samochodów, dlatego nasi klienci mogą liczyć na sprawny transport na budowę.

Lokalizacja

Niedrzwica Duża,

Lubelskie

Lubelskie, Niedrzwica Duża
ID: 791011686